Vánoce 2005 na Farkáně

Úvod (Home) Výstavy (Shows)  Chov číňani (CCD) Z médií (Press) Inzerce (Puppies)
Standardy Ke čtení Chov peruáni (Peruvians) Foto (Photo)  z Haliparku
 

 

Milí přátelé, kamarádi,
 je milé, že jste opět přijali naše pozvání k předvánočnímu zastavení 
a že jsme se v sobotu 17. prosince 2005 sešli v restauraci Na Farkáně v Praze 5.
Děkujeme vám všem za krásný a příjemný večer, na který budeme dlouho vzpomínat!
Libuška a Hanuš Brychtovi

Jak nám bylo? 
Po studených předkrmech si z teplého rautu vybral opravdu každý... Čas těsně před Vánočními svátky je již čtvrtý rok dobou pro podvečerní setkání příjemné společnosti, kde je legrace, popovídání a dobrá zábava hlavním bodem programu. Studené počasí ani sněhové vánice neodradily od účasti téměř nikoho z pozvaných a toho si nesmírně vážíme. Při odpoledním venčení, kdy mi smečka zahučela do závějí, jsem se skoro začala bát, abychom nad stoly s vybranými pochoutkami s Hanušem nezůstali sami. Šárince Němečkové se ve společnosti líbilo... I letos byla téměř třicítka zúčastněných složená z majitelů číňánků od „modrokvětů“ a „haliparků“ a doplněná o lidičky s nimi spřízněné, laskavé a našim očím i duším navzájem milé. Nejvíce sněhu dovezli na kolech svých aut kupodivu pražáci, ale svůj díl dodali i cestovatelé ze vzdálených měst naší vlasti. Nejmladší účastnicí byla Šárinka Němečková, dvouletá panička naší Jordan z Haliparku. A moc se jí u nás líbilo!

Po počátečním osobním předávání dárků konkrétním obdarovaným jsme hromadnou tombolu letos nepatrně přeorganizovali. Plný stůl dárků by setkání mohl protáhnout až do Nového roku a to by se naši čtyřnozí kamarádi asi docela zlobili. Interiér restaurace na Farkáně Dárky jsme tedy rozložili podle čísel do řad a hra na náhodu měla dvě kola. První při jejich číslování, druhé při několikanásobném losování z hrnečku. Dárečky se sešly jako vždy nápadité, žertovné, krásné i praktické. U všech ale bylo zřejmé, že jsou darovány od srdce... Někdo přinesl dárků pár, někdo pečlivě zabalil dáreček pro každého, někde rozhodovalo štěstí, někde se dalo i vybrat, jako například ze sérií fotek odchovů z Modrého květu, které jsme obdivovali úplně všichni. Inu když se sejde nejlepší chovatel s nejlepším fotografem (Jiří Pospíšil a Jan Šimeček), nic jiného než další krása vzniknout nemůže! Za nádherné osobní dárky, alespoň pokud mluvím za sebe a manžela, všem moc děkujeme!

Sobotní den byl výjimečnou příležitostí potkat se najednou se všemi, na které nám v průběhu roku nebo na výstavách nezbývá čas. Byl také možností, jak se v klidu a bez starostí zastavit a popovídat si o všem, co jsme v průběhu roku nestihli. Kupodivu ani letos restaurace nevyhořela po flambování zmrzlinového dortu a tak jsme se sladce naladění rozcházeli a rozjížděli domů. A to u dveří čekala na každého ještě v krabičce výslužka!!!! Přejme si jen, abychom se všichni ve zdraví sešli za rok znovu.

Naďa Velínská dostala dárek s praktickýcm vzkazem pro některé zvláště odolné jedince...Díky že jste přijeli, přivezli si navzájem pěkné dárečky, obdarovali se, pobavili a užili si tu vzácnou chvíli bez starostí. Bylo nám s vámi moc dobře a podle vašich SMS, mejlíků i nedělních volání bylo setkání příjemné pro všechny. Tak příští rok zase o víkendu před Štědrým dnem, to jest v sobotu 16.12.2006. Budeme slavit 5. výročí našich setkání a zakončíme také půlkulaté výročí chovu čínských chocholatých psů v České republice, k němuž celu tu dobu přispíváme nepřehlédnutelným způsobem. Jen vás možná pozveme jinam...uvidíme. Dejte se překvapit! 

Děkujeme celé "posádce" restaurace Na Farkáně za večer plný pohody, jemného humoru a vzorné péče o nás i naše bříška... a vedoucímu restaurace panu Václavu Koubkovi za to, že kvůli naší sešlosti zavřel pro veřejnost! Jinak má totiž kromě 24. prosince otevřeno každý den ( www.restauranty.cz ).
Páni číšníci nechali vybrat i malou princeznu... Jestli se vám sbíhají slin,y tak je to v pořádku. My se opravdu nešidíme! Je libo ještě trošku zeleninky?
K fotkám pejsků samozřejmě patří PAN fotograf Jan Šimeček... Každý z účastníků si odnášel jeho dílko domů a určitě už ho  má někde vystavené. Pózovaly psí slečny z ch.s. Modrý květ 17 řad tomboly se na fotku opravdu nevešlo a restaurací se chvíli nedalo chodit... Jaké máš číslo? A kde najdu svůj balíček? Jak krásné starosti :)))
Hele... A co je tohle? Taky dobrý... !
Někdo měl sbírku plyšáků, někdo sbírku skleniček... štěstěna si nevybírá... Na mě samozřejmě vyšel pejsek! On je to vlastrně takový vzájemně Štědrý den....
Což takhle ještě zákuseček po večeři? To kdyby byl hlad... To se nedá vyprávět, to se musí zažít! Pozor, hoří !!!

Pokud se vám některé fotografie líbí, pošlete mi e-mailem jejich čísla, vytiskneme vám je.