Foto - číňánci z Haliparku /6
(fotogalerie k výstavní sezóně 2001 psů ch.s. z Haliparku)

Úvod (Home) Výstavy (Shows)  Chov číňani (CCD) Z médií (Press) Inzerce (Puppies)
Standardy Ke čtení Chov peruáni (Peruvians) Foto (Photo)  z Haliparku
 

Výstavní sezóna 2001 byla pro naše čínské naháče (Ch. Arnold Malyshka Airin, Ch. Akim Hvězda z Podmok a Ch. Gessi Modrý květ) neuvěřitelně úspěšná.
Splnili podmínky 10 šampionátů mladých, 4 pro dospělé a 1x interšampiona.
Na 33 výstavách v 7 zemích získali ocenění: 2x vítěz Best of Group, 4x 2. místo v BOG, 1x 3. místo v BOG, 5x finále BOG do 5. místa, 1x 3. místo v Best in Show, 16x BOB, 17x CACIB, 34x titul CAC nebo CACA, 29 vítězství ve třídě mladých s tituly CAJC, HPJ, JGB, RPJ a pod. Pár Akim a Gessi stál 4x na stupních vítězů (1x 1. místo, 1x 2. místo a 2x 3. místo). Předvedli se 38 rozhodčím z 12 zemí a soutěžili na 26 mezinárodních výstavách (20 zahraničních), 4 národních (2 zahr.), 2 klubových (1 zahr.) a 1 světové. Gessi také čtyřikrát soutěžila v chov. skupině "Modrý květ".
Děkuji touto cestou všem, kteří nám úspěchy přejí a všem, kteří nám budou držet palce také v roce 2002. Připomeňte si s námi některé výstavy 2001.
(Fotografie se zvětšují kliknutím). L.B.

České Budějovice - říjen 2002. Modrý květ 3. místo v soutěži ch.s. Posuzoval přísný německý rozdhočí W. Schicker. MVP Budapešť - Gessi CACIB a BOB. 3. místo BIS - Alpen Adria pohár.
Akim - 2. místo BOG ve Straubingu (MVP). Ch.s. Modrý květ - 3. místo na MVP Č.B. 3. místo páru Akim a Gessi ve Stuttgartu Gessi - BOB na MVP v Budapešti 2001.  Gessi 3. místo Best in Show v Budapešti
Rakousko - 5. místo BOG - posuzoval M. Steinbacher (Rakousko). Abych nezapomněla na Arnolda - zde soutěží ve třídě šampionů. MVP Litoměřice 2001 - Gessi získala další BOB ze třídy mladých.
Gessi  - 5. místo BOG na MVP Klagenfurt Akim 2. místo BOG a Dr. Peper - Německo  Gessi - 1. místo BOG IHA Wels Rakousko. Arnold má 8x CACIB pro  titul Interšampion.  Gessi - BOB na MVP Litoměřice 2001
Gessi získala 9 vítězství v plemeni ze třídy mladých. Gessi Modrý květ a Akim Hvězda z Podmok. Ch. Akim Hvězda z Podmok. ČB 2001 - Akim CAC.
Jak to Gessi dělá? Netuším.  Gessi má dnes 14x BOB a 5x CACIB. Pár Akim a Gessi - 1. místo v Estergomi. Ani Akim nechce zůstat pozadu, zatím 5x CACIB.  Akim porazil Gessi 2x v soutěži o BOB. 
Posuzoval maďarský rozhodčí Peter Harsányi. Dnes už vím, že je jedním z nejdůležitějších lidí maďarské kynologie. Gessi - BOB Kecskemet 2001. V Kecskemétu nebylo moc pěkné počasí. Pršelo, ale psíci byli stateční. Litoměřice 2001 - chovatelská stanice Modrý květ obsadila 1. místo. Soutěžit ve skupině není snadné. I v dešti byly naše fenečky statečné.
Pár - 2. místo na MVP v Szombathely. Gessi BOB a 4. místo BOG v Kecskemétu. Pár Akim a Gessi 3. místo v Kecskemétu. 1. místo ch.s Modrý květ na MVP v Litoměřicích. V Mladé Boleslavi na skupině pršelo!
Foto ze závěru MVP Litoměřice 2001. Gessi CAJC  a BOB, posuzoval Dr. Mojžíš. Akim s kamarádkou Andulkou (Angelika Nezkrotná markýza) Straubing - Akim za chvíli získá poprvé 2. místo v Best of Group.
Gessi už dobře ví, jak to na výstavě chodí. V Litoměřicích se vítězové i fotili. Gessi BOB. Akimek se předvádí s chutí a téměř sám. Akim se svou osrstěnou kamarádkou šampionkou Andulkou. Akimkovo a moje  soustředění před účastí v BOG.